Święta: folia walenie pułapki!

Niezależnie od celu wypoczynku , w każdym regionie Francji, w każdym kraju można spotkać pułapki, kg : od płetwy na plaży na niemieckie piwo, makaron i gelati we Włoszech, ich brakuje.

Strategii, aby udaremnić funta pułapki w czasie letnich wakacji.

Ja nie puszczaj moją butelkę wody!Ja nie puszczaj moją butelkę wody!

Gdziekolwiek jestem, zawsze mam butelkę wody w mojej torbie, czy to plaża, plecak lub torba.

Bo jeśli ja często piję wodę, to jest więcej niż oczywiste, że nie będę pić.

Tak u mnie będzie mniej ochotę kupić piwo i / lub picie i / lub lody wszystkich gatunków, które zamieniają się w kilogramy, kiedy mnoży!

Bo oni naprawdę nie ugasić moje pragnienie: to jestem zobowiązany do picia lub ssania innym.

To, jak mogę zgromadzić dodatkowe źródła kalorii funtów, podczas gdy woda-zero kalorii.

Nie można przegapić, mam zapas butelek wody (w lodówce) w bagażniku mojego samochodu. Wypełnienie ich w kranie mojego urlopu (mój pokój).

Jeśli jestem w wysokiego ryzyka kraju, gdzie higiena społeczeństwa, wziąć hydroclonazone tabletki, a chlor - środek dezynfekujący na bazie we wszystkich farmaceutów i umieścić jeden na każdy litr wody.

Myślę, że przed zakupem pączki!

"Beeeeeeiiiiiignets", "chiiiiichiiiiiis", nie daj mi więcej na krzyki sprzedawców pączków i wakacje na plaży.

Bo w mojej głowie, muszę zrobić film, a nie ich konwersji w kilogramach na moich biodrach, ale podróże te pączki do mnie, leżąc na plaży i obudził się od tych krzyków.

Hypersucked ciasto zwilżoną w czarny жарочная wanna, ponieważ olej nie często zmieniane, ungloved ręce, które bawiły się z nimi kilka razy (wypożyczalni cukrem, nadzieniem z nadzieniem morelowym lub Нутеллой, itp. Zanim one należą na tacy sprzedawcy, niektóre z tych obmytymi rękami po tym, jak ich pan poszedł do toalety, tego sprzedającego, który co jakiś czas wycierać pot, który kapie w dół na jego twarzy, drapanie głowy, również manipulować No pączki, jak monety i kupującego notatki i do tego wszystkiego, przebywanie na słońcu również przyczynia się do rozwoju bakterii.

Jeśli moje dzieci pytają mnie, powiem im, że te pączki pełno bakterii i że będzie bardzo źle, jeśli je jeść. Nie jestem pewien, że kłamię.

Jem owoce przed każdym posiłkiem!Jem owoce przed każdym posiłkiem!

Gdzie bym nie był, zawsze znajdę targ i kupuję owoce, więc zawsze mieć go pod ręką.

Nie ma znaczenia, jaki kraj lub region, ja w to sezon, są owoce wszędzie.

Jem przed każdym posiłkiem, czy to w restauracji, na plaży lub w innym miejscu. Za owoce przyniesie to, czego potrzebuję cukru, aby podnieść poziom cukru we krwi, a tym samym odciąć apetyt też jedzą: będę jeść mniej podczas jedzenia, nie kuś mnie do spaghetti makaron lub pizzę.

Za te owoce zachowują swoją świeżość, przechowywać je w lodówce lub kładę lód w moim koszyku lub w torbie (obok butelki wody).

W te owoce, włączam pomidory, zwłaszcza Cherry, które łatwo jeść naturze.

Ponadto, jest to lekarstwo, owoców przynosi mi włókien, a także mnóstwo przeciwutleniaczy korzystne dla mojego zdrowia, moja skóra i mój tan.

Dzielę moje danie!

I tak, aby się podzielić, zmniejsza porcje!

Moja pizza, makarony moje danie, moje risotto, mój gulasz z mojej paella, kanapka z pasztet, mój smażenia ryby, moja lasagne, mój tiramisu, ciasto czekoladowe, naleśniki, słone masło, powiedzieć, powiedzieć, wszystkie tłuste potrawy i desery, które, jeśli im się nadużywać, zamienia się w kilogram.

Dzielę się z moim partnerem lub dzieckiem lub dziewczyną. Zwykłe porcje wszędzie są wystarczająco duże, tak, że połowa mi wystarczy, tym bardziej, że nie jestem wielki głód, tak jak jadłem owoce.

Ponadto, będę wydawać mniej pieniędzy!

Ja растягиваю pastis, OUZO, sangria!

I wszystko aperitify, wykonane z mieszaniny alkoholu i wody. Zamawiam normalny, piję jeden lub dwa łyki, a potem dodać wodę lub kostki lodu.

Tak to aperitif posłuży mi dłużej. U mnie będzie przyjemny mały rostock alkoholu podczas pierwszych łyków, a potem zostanę w zgodzie moich kolegów aperitif, korzystając z przyjemną atmosferą, spokojnej, przyjaznej, a gasić bez ryzyka funtów (i alkoholu zarządzania, jeśli za kierownicą).

Jeśli wezmę kieliszek wina, dodaję kostki lodu i często je aktualizować. Cóż, jestem w końcu piję pachnące wody, ale wino było nie Петрусь na starcie.

Ale jeśli naprawdę chcę ograniczyć alkohol lub po prostu zamówić jedzenie, wybieram sok wyciśnięty z cytryny, sok pomidorowy lub bezalkoholowy koktajl.

Ja nigdy nie pomijaj śniadania!

Nawet jeśli budzę się bardzo późno, bo byłem na imprezie, za dzień, aż do godziny, u mnie jeszcze jest śniadanie, nawet jeśli mi się zmniejszyć ilość kanapek, więc mogę zjeść jedną lub dwie godziny.

W przeciwnym razie, będę разбалансировать mój cały dzień i nie będę czuć się dobrze. Chcę, lub będę głodny na obiad zjem za dużo i będę cały dzień w śpiączce.

Pracuję z mini porcji!

Kupuję mały lodowy bary, małe lodowe garnki, sery (Boursin, Babybel, krowa śmieje się) w mini porcje, małe opakowania ciastek, chipsów itp ...

W ten sposób nie odbieram siebie nic, ale jak już mniej na rękach, jem mniej.

Podczas grillowania z przyjaciółmi lub gdy jadę na "szwedzki stół" mój klub, biorę tylko w małych porcjach.

I ja wybrać talerz deser. W ten sposób, nie będą skłonni gromadzić zbyt wiele rzeczy, które muszę zjeść, bo nie chcę psuć jedzenia, zwłaszcza gdy jestem w kraju, gdzie nie wszyscy jedzą.

Jeśli czuję, że wciąż jestem głodny (w rzeczywistości, prawda? Wziąłem czas, aby zapytać siebie), wrócę do mnie. Ale zanim ja też zadaję sobie deser: czy mam jeszcze na tyle apetytu, aby cieszyć się nim?

Ja zawsze jem powoli.Ja zawsze jem powoli.

Bo wiem, że jeśli jem powoli, zostawiam swój mózg, aby wywołać proces sytości i w ten sposób przestanę jeść, kiedy jest mi bardzo сыто.

I tym gorzej, jeśli ja jestem ostatni, żeby zakończyć mój talerz w restauracji!

W rezultacie, nigdy nie będę spoza moich potrzeb energetycznych i nie będę ryzykować wybierając funtów na wakacjach.

... I wszystkie te dobre intencje codziennie podsumowane zostaną skonwertowane do uniknięcia funtów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *